Відгук ТОВ "ЛНК"

ІКНЕТ було виконано наступні роботи за проектом:Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології прийняла активну участь в реалізації проекту "Будівництво комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії, розташованій в адміністративних межах Підгірської сільської ради Обухівського району Київської області полігон № 5 ТПВ".

 • супроводження проекту в частині будівництва об’єкту та введення його в промислову експлуатацію;
 • розрахунок тарифу на виробництво електроенергії та підготовка відповідних матеріалів для затвердження "зеленого" тарифу в Національній комісії, що здійснює державне регулювання в енергетиці (НКРЕ).

В результаті якісно наданих послуг отримано:

 • декларацію про готовність об’єкту до експлуатації (І черга – 885 кВт);
 • постанову НКРЕ про затвердження "зеленого" тарифу для ТОВ "ЛНК".

Директор В.Є. Баннов

 

Відгук ТОВ "ТІС Еко"

 

"ТІС Еко" співпрацює з Інжиніринговою Компанією Нові Енергетичні Технології в рамках проекту "Будівництво системи збору та утилізації біогазу на Приморському полігоні ТПВ в м. Маріуполі Донецької області" (далі – Проект).

ІКНЕТ було проведено енергетичне обстеження (енергоаудит) Проекту для ефективної роботи "ТІС Еко" на Оптовому ринку (ОРЕ) на правах ліцензованого виробника, здійснюючи продаж електроенергії за "зеленим" тарифом.

За результатами наданих послуг визначено комплекс заходів, необхідних для подальшої реалізації Проекту за етапами: виконання будівельно-монтажних робіт, ліцензування, приведення автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) до вимог Оптового ринку (ОРЕ), розрахунок "зеленого" тарифу.

Директор Т.М. Клименко

 

Відгук ТОВ "ЕКОТЕХНІК УКРАЇНА"

 

Відповідно до укладеного договору, спеціалістами ТОВ «Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології» була виконана робота "Техніко-економічне обґрунтування схеми видачі потужності СЕС "Богуслав" потужністю 42 МВт у Богуславському районі Київської області".

В зазначеній роботі виконане детальне опрацювання варіантів видачі потужності нової фотоелектричної станції з визначенням найбільш оптимального за усіма техніко-економічними показниками варіанту.

Техніко-економічне обґрунтування виконане з дотриманням усіх вимог та відзначається високою якістю, в зв’язку з чим отримані погодження Центральної енергосистеми НЕК "Укренерго" та ПАТ "А.Е.С. Київобленерго".

Також отримані технічні умови на приєднання СЕС "Богуслав" до електричних мереж ПАТ "А.Е.С. Київобленерго".

ТОВ "ЕКОТЕХНІК УКРАЇНА" вдячна за якісно надані послуги та сподівається на майбутню співпрацю.

Директор Ю.П. Дячук

 

Відгук ТОВ "Енергія"

 

На замовлення ТОВ "Енергія", спеціалістами ТОВ "ІКНЕТ" розроблена бізнес-модель проекту спорудження сонячної електростанції потужністю (СЕС) 10 МВт в Черкаській області.

Робота виконана з метою залучення іноземних інвесторів для реалізації проекту спорудження СЕС.

Основною вимогою до виконання цієї роботи було визначення всіх показників проекту з урахуванням нових змін до законодавства про "зелений" тариф, які щойно вступили в дію.

Таким чином, в роботі вирішені всі поставлені завдання, а саме:

 • визначені умови реалізації проекту відповідно до оновленого законодавства про "зелений" тариф, з урахуванням нових вимог до місцевої складової для СЕС;
 • розглянуті ринки збуту електричної енергії, виробленої СЕС, а також відповідні гарантії;
 • розглянуті умови роботи виробників електроенергії з альтернативних джерел на Оптовому ринку;
 • визначені прогнозні фінансово-економічні показники проекту з урахуванням певних ризиків.

Слід відзначити професіоналізм фахівців ТОВ "ІКНЕТ" під час виконання цієї роботи, пов'язаний з представленням
чіткого роз'яснення нового порядку на ринку виробників електричної енергії з альтернативних джерел.

Директор І.А. Сірман

 

Відгук ТОВ "САНЛАЙН СТ"

 

Неподалік смт. Верхнячка Христинівського району Черкаської області ТОВ "САНЛАЙН СТ" заплановано спорудження фотоелектричної станції потужністю 7 МВт "Верхняцька ФЕС".

Згідно з чинним законодавством України Товариством з обмеженою відповідальністю "Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології" було розроблено Техніко-економічне обґрунтування "Схема видачі потужності сонячної електростанції 7 МВт поблизу смт. Верхнячка Христинівського району Черкаської області" (надалі – ТЕО).

Зазначене ТЕО було погоджено в ПАТ "Черкасиобленерго", а також в Дніпровській та Центральній електроенергетичних системах НЕК "Укренерго".

Відповідно до погодженого в ТЕО варіанту приєднання ФЕС до електричних мереж, було отримано від
ПАТ "Черкасиобленрего" Технічні умови на приєднання до електричних мереж.

Зазначені Технічні умови було погоджено в Дніпровській та Центральній електроенергетичних системах НЕК "Укренерго".

Директор Ю.Л. Гнатюк

 

Відгук ТОВ "Тріумф"

 

ТОВ "Тріумф" виступає замовником будівництва агропромислового комплексу по зберіганню та переробці сільськогосподарської продукції (надалі – АПК) в смт. В. Димерка Київської області, введення в експлуатацію якого передбачається в 2013 році.

ТОВ "Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології" (надалі – ТОВ "ІКНЕТ") в рамках цього проекту виконувала роботи із спорудження схеми зовнішнього електропостачання АПК, а саме:

 • розробку та погодження робочого проекту схеми зовнішнього електропостачання з усіма зацікавленими організаціями, в тому числі отримання технічного рішення в ПАТ "АЕС Київобленерго";
 • спорудження електричної підстанції напругою 35/10 кВ з двома силовими трансформаторами потужністю 2×4,0 МВА;
 • спорудження заходів існуючої лінії електропередач 35 кВ на РУ 35 кВ нової ПС 35/10 кВ;
 • введення нової ПС 35/10 кВ в експлуатацію.

Слід зазначити, що проведення всього комплексу робіт ТОВ "ІКНЕТ" виконано якісно та у досить короткі терміни – протягом червня-листопада 2012 року.

Директор В. П. Литвин

 

Відгук ТОВ "Енергія"

 

ТОВ "Енергія" реалізує проект спорудження сонячної електростанції 9,8 МВт в Шполянському районі Черкаської області.

ТОВ "Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології" (код ЄДРПОУ 37721799, надалі – ТОВ "ІКНЕТ") в рамках договору з ТОВ "Енергія", виконало передпроектну роботу "Техніко-економічне обґрунтування схеми видачі потужності сонячної електростанції поблизу ПС 110/35/10 кВ "Оріон" в Шполянському районі Черкаської області", а також робочий проект "Схема видачі потужності сонячної електростанції 9,8 МВт в Шполянському районі Черкаської області" у наступному складі:

 • Реконструкція існуючої ПС 110/35/10 кВ "Оріон";
 • Будівництво ЛЕП 35 кВ "Оріон – СЕС "Енергія";
 • Спорудження ПС "СЕС "Енергія" 10/35 кВ.

Роботи, які виконувались ТОВ "ІКНЕТ", були завершені у встановлений договором строк на високому технічному та професійному рівні.

В.о. директора ТОВ "Енергія" Моісєєв О.М.

 

Прості рішення складних завдань