Компанія ІКНЕТ надає повний спектр послуг з розробки та погодження проектних робіт всіх стадій:

 • виконання передпроектних робіт інтеграції об'єкта до зовнішніх інженерних мереж;
 • виконання та погодження проектних робіт з будівництва об'єктів та схем їх приєднання до зовнішніх інженерних мереж;
 • отримання позитивних висновків проекту всіх стадій у відповідних установах.

Проектування в енергетиціКваліфіковане виконання проектування дає можливість оптимізувати капіталовкладення при виконані будівельно-монтажних робіт.

Попередній перелік документів, необхідних до початку проектування:

 • копія документа, який підтверджує право власності або користування об'єкту або земельної ділянки;
 • містобудівні умови та обмеження;
 • технічні умови;
 • завдання на проектування;
 • топографо-геодезичні матеріали по майданчику, який проектується та трасам інженерних мереж;
 • результати інженерно-геологічних вишукувань на ділянках, які проектуються.

Під час розробки проектної документації для будівництва враховується діюча містобудівна документація.

На основі будівельних норм та державних стандартів, а також класів наслідків (відповідальності) об'єкту, який споруджується визначають його категорію складності. При цьому, клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд визначається рівнем можливих матеріальних збитків і (або) соціальних втрат, пов'язаних з припиненням експлуатації або втратою цілісності об'єкта. Всі об'єкти будівництва поділяються на І, ІІ, ІІІ, ІV і V категорії складності і мають такі класи наслідків: СС1, СС2 і СС3.

Категорію складності об'єкта відзначають в завданні на проектування, використовують для визначення стадійності проектування і розраховують при розробці проектної документації.

 

категорії складності

Експертиза проектів будівництва проводиться:

 • в обов'язковому порядку для об'єктів будівництва, які:
  - належать до IV і V категорій складності (питання санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, екологія, охорона праці, енергозбереження, пожежна, техногенна, ядерна і радіаційна безпека, міцність, надійність, довговічність будинків і будівель, їх експлуатаційна безпека і інженерне забезпечення;
  - споруджуються на територіях із складними інженерно-геологічними та техногенними умовами (міцність, надійність, довговічність будинків і будівель);
  - споруджуються з залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, виданих під державні гарантії, щодо кошторисної частини проектної документації. При цьому експертиза проектів будівництва об'єктів IV та V категорій складності, здійснюється експертною організацією державної форми власності.
 • в необов'язковому порядку для об'єктів будівництва І-ІІІ категорії складності.

За рішенням Замовника експертиза може проводитися для інших проектів будівництва або окремих розділів проектної документації, які не передбачені законодавством.

Досвід успішної реалізації проектів в частині приєднання об'єктів до електричних мереж, наявність кваліфікованого персоналу у вигляді проектно-інженерної групи, дозволив компанії ІКНЕТ створити оптимальну концепцію розробки проектної документації, яка задовольняє вимогам усіх узгоджувальних сторін (Обленерго, НЕК "Укренерго" та інші експертні установи).

Прості рішення складних завдань