Про компанію

Компанія має успішний практичний досвід реалізації проєктів, зокрема спеціалізується на управлінні інвестиційними проєктами в енергетиці та промисловості в частині:

  • проєктування та будівництва схем зовнішнього електропостачання або видачі потужності об'єктів споживання та генерації;
  • енергоаудиту об’єктів енергетики з метою визначення комплексу необхідних заходів для подальшої реалізації проєкту;
  • технічного due diligence об'єктів енергетики;
  • комплексного технічного супроводження реалізації об'єктів енергетики;
  • організації будівництва та введення в експлуатацію об’єктів в енергетиці;
  • оптимізації витрат підприємств на електроенергію;
  • ліцензування, отримання тарифів на всі види господарської діяльності в енергетиці, організації роботи ліцензіатів з Оператором ринку та Гарантованим покупцем.

Успіх компанії обумовлений комплексним підходом до вирішення задач у сфері енергетики і постійним моніторингом тенденцій сучасного ринку.

Про компанію

Відгуки

Відгук АТ "Райффайзен Банк Аваль"

ІКНЕТ спільно з АТ "Райффайзен Банк Аваль" було розроблено програму фінансування проектів альтернативної енергетики. В рамках цієї програми ТОВ "ІКНЕТ" виконувало техніко-економічний аналіз проектів альтернативної енергетики та надавало експертну оцінку Банку щодо можливих ризиків фінансування проектів. Фахівці ІКНЕТ, як технічні консультанти, залучалися Банком на виїзних семінарах, які проводилися в різних містах України, з метою надання роз'яснень потенційним власникам бізнесу можливих нюансів та ризиків щодо реалізації проектів альтернативної енрегетики. За результатами якісно наданих послуг Банк рекомендував ІКНЕТ як надійного та кваліфікованого консультанта.

Докладніше →

Керівник з питань розвитку корпоративних проектів та партнерства М.А. Волков

Відгук ТОВ "Індустріальний парк Мироцьке"

ІКНЕТ було надано інформаційно-консультаційні послуги щодо комплексного супроводження проекту спорудження СЕС, а саме: організація і контроль підготовчого етапу реалізації проекту спорудження СЕС; технічний контроль проектних рішень, що розробляються підрядними організаціями, на відповідність нормативним вимогам та оптимізації капіталовкладень на СЕС. ІКНЕТ також було виконано проектні роботи щодо схеми видачі потужності СЕС з урахуванням вимог до автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії. В результаті якісно наданих послуг та виконаних робіт було отримано постанову НКРЕКП про затвердження "зеленого" тарифу для ТОВ "Індустріальний парк Мироцьке".

Докладніше →

Директор С.В. Герман

Відгук ТОВ "ЛНК"

ІКНЕТ було виконано наступні роботи за проектом: ІКНЕТ прийняла активну участь в реалізації проекту "Будівництво комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу полігона твердих побутових відходів для виробництва електроенергії, розташованій в адміністративних межах Підгірської сільської ради Обухівського району Київської області полігон № 5 ТПВ". супроводження проекту в частині будівництва об’єкту та введення його в промислову експлуатацію; розрахунок тарифу на виробництво електроенергії та підготовка відповідних матеріалів для затвердження "зеленого" тарифу в Національній комісії, що здійснює державне регулювання в енергетиці (НКРЕ). В результаті якісно наданих послуг отримано: декларацію про готовність об’єкту до експлуатації (І черга – 885 кВт); постанову НКРЕ про затвердження "зеленого" тарифу для ТОВ "ЛНК".

Докладніше →

Директор В.Є. Баннов

Відгук ТОВ "ТІС Еко"

"ТІС Еко" співпрацює з ІКНЕТ в рамках проекту "Будівництво системи збору та утилізації біогазу на Приморському полігоні ТПВ в м. Маріуполі Донецької області" (далі – Проект). ІКНЕТ було проведено енергетичне обстеження (енергоаудит) Проекту для ефективної роботи "ТІС Еко" на Оптовому ринку (ОРЕ) на правах ліцензованого виробника, здійснюючи продаж електроенергії за "зеленим" тарифом. За результатами наданих послуг визначено комплекс заходів, необхідних для подальшої реалізації Проекту за етапами: виконання будівельно-монтажних робіт, ліцензування, приведення автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) до вимог Оптового ринку (ОРЕ), розрахунок "зеленого" тарифу.

Докладніше →

Директор Т.М. Клименко

Відгук ТОВ "ЕКОТЕХНІК УКРАЇНА"

Відповідно до укладеного договору, спеціалістами ТОВ "ІКНЕТ" була виконана робота "Техніко-економічне обґрунтування схеми видачі потужності СЕС "Богуслав" потужністю 42 МВт у Богуславському районі Київської області". В зазначеній роботі виконане детальне опрацювання варіантів видачі потужності нової фотоелектричної станції з визначенням найбільш оптимального за усіма техніко-економічними показниками варіанту. Техніко-економічне обґрунтування виконане з дотриманням усіх вимог та відзначається високою якістю, в зв’язку з чим отримані погодження Центральної енергосистеми НЕК "Укренерго" та ПАТ "А.Е.С. Київобленерго". Також отримані технічні умови на приєднання СЕС "Богуслав" до електричних мереж ПАТ "А.Е.С. Київобленерго". ТОВ "ЕКОТЕХНІК УКРАЇНА" вдячна за якісно надані послуги та сподівається на майбутню співпрацю.

Докладніше →

Директор Ю.П. Дячук

Відгук ТОВ "Енергія"

На замовлення ТОВ "Енергія", спеціалістами ТОВ "ІКНЕТ" розроблена бізнес-модель проекту спорудження сонячної електростанції потужністю (СЕС) 10 МВт в Черкаській області. Робота виконана з метою залучення іноземних інвесторів для реалізації проекту спорудження СЕС. Основною вимогою до виконання цієї роботи було визначення всіх показників проекту з урахуванням нових змін до законодавства про "зелений" тариф, які щойно вступили в дію. Таким чином, в роботі вирішені всі поставлені завдання, а саме: визначені умови реалізації проекту відповідно до оновленого законодавства про "зелений" тариф, з урахуванням нових вимог до місцевої складової для СЕС; розглянуті ринки збуту електричної енергії, виробленої СЕС, а також відповідні гарантії; розглянуті умови роботи виробників електроенергії з альтернативних джерел на Оптовому ринку; визначені прогнозні фінансово-економічні показники проекту з урахуванням певних ризиків. Слід відзначити професіоналізм фахівців ТОВ "ІКНЕТ" під час виконання цієї роботи, пов'язаний з представленням чіткого роз'яснення нового порядку на ринку виробників електричної енергії з альтернативних джерел.

Докладніше →

Директор І.А. Сірман

Відгук ТОВ "САНЛАЙН СТ"

Неподалік смт. Верхнячка Христинівського району Черкаської області ТОВ "САНЛАЙН СТ" заплановано спорудження фотоелектричної станції потужністю 7 МВт "Верхняцька ФЕС". Згідно з чинним законодавством України ТОВ "ІКНЕТ" було розроблено Техніко-економічне обґрунтування "Схема видачі потужності сонячної електростанції 7 МВт поблизу смт. Верхнячка Христинівського району Черкаської області" (надалі – ТЕО). Зазначене ТЕО було погоджено в ПАТ "Черкасиобленерго", а також в Дніпровській та Центральній електроенергетичних системах НЕК "Укренерго". Відповідно до погодженого в ТЕО варіанту приєднання ФЕС до електричних мереж, було отримано від ПАТ "Черкасиобленрего" Технічні умови на приєднання до електричних мереж. Зазначені Технічні умови було погоджено в Дніпровській та Центральній електроенергетичних системах НЕК "Укренерго".

Докладніше →

Директор Ю.Л. Гнатюк

Відгук ТОВ "Тріумф"

ТОВ "Тріумф" виступає замовником будівництва агропромислового комплексу по зберіганню та переробці сільськогосподарської продукції (надалі – АПК) в смт. В. Димерка Київської області, введення в експлуатацію якого передбачається в 2013 році. ТОВ "ІКНЕТ" в рамках цього проекту виконувала роботи із спорудження схеми зовнішнього електропостачання АПК, а саме: розробку та погодження робочого проекту схеми зовнішнього електропостачання з усіма зацікавленими організаціями, в тому числі отримання технічного рішення в ПАТ "АЕС Київобленерго"; спорудження електричної підстанції напругою 35/10 кВ з двома силовими трансформаторами потужністю 2×4,0 МВА; спорудження заходів існуючої лінії електропередач 35 кВ на РУ 35 кВ нової ПС 35/10 кВ; введення нової ПС 35/10 кВ в експлуатацію. Слід зазначити, що проведення всього комплексу робіт ТОВ "ІКНЕТ" виконано якісно та у досить короткі терміни – протягом червня-листопада 2012 року.

Докладніше →

Директор В. П. Литвин

Відгук ТОВ "Енергія"

ТОВ "Енергія" реалізує проект спорудження сонячної електростанції 9,8 МВт в Шполянському районі Черкаської області. ТОВ "ІКНЕТ" в рамках договору з ТОВ "Енергія", виконало передпроектну роботу "Техніко-економічне обґрунтування схеми видачі потужності сонячної електростанції поблизу ПС 110/35/10 кВ "Оріон" в Шполянському районі Черкаської області", а також робочий проект "Схема видачі потужності сонячної електростанції 9,8 МВт в Шполянському районі Черкаської області" у наступному складі: Реконструкція існуючої ПС 110/35/10 кВ "Оріон"; Будівництво ЛЕП 35 кВ "Оріон – СЕС "Енергія"; Спорудження ПС "СЕС "Енергія" 10/35 кВ. Роботи, які виконувались ТОВ "ІКНЕТ", були завершені у встановлений договором строк на високому технічному та професійному рівні.

Докладніше →

В.о. директора ТОВ "Енергія" Моісєєв О.М.