Подарунки енергетикам

Відкрийте для себе ідеальні подарунки на будь-який випадок: від корисних та креативних аксесуарів щоденного використання для інженерів, монтажників, електромонтерів до ексклюзивних та преміальних сувенірів для директорів, начальників підрозділів. Ми хочемо, щоб кожна людина, яка допомагає горіти світла в наших будинках, отримала щось особливе та унікальне у подарунок. Тому у нас ви можете знайти тематичні подарунки, наповнені професійним гумором та змістом.

Подарунки енергетикам

Бездротовий зарядний пристрій

Код:1007

Швидка бездротова зарядка робить заряджання телефону ще простіше та зручніше. Вас більше не потурбують заплутані дроти, які займають багато місця і створюють безлад на столі. (Однак девайс має підтримувати функцію бездротової зарядки міжнародного стандарту Qi.)

Ціна:499.00 ₴
Подарунки енергетикам

Шкарпетки енергетика

Код:1001

Набір із п'яти пар шкарпеток, які підкреслять вашу професійну натуру.

Ціна:599.00 ₴
Подарунки енергетикам

Щоденник електроенергетика

Код:1005

Корисна інформація може бути особливо корисною для тих, хто цікавиться сучасними енергетичними технологіями.

Компактні розміри роблять щоденник легким у використанні та зручним, зручна кишенька в середині та кріплення для ручки додає йому практичності.

Ціна:599.00 ₴
Подарунки енергетикам

Настільний вітряк

Код:1002

Настільний вітряк стане гарним подарунок для вашого друга, колеги, дитини, і всіх, хто цікавиться відновлюваними джерелами енергії та енергетикою в цілому. Цей подарунок легко збирається, йому не потрібне живлення або батарейки. Як тільки промінь світла потрапить на одну з сонячних панелей, вітряк почне обертатись.

Ціна:799.00 ₴
Подарунки енергетикам

Вічний календар

Код:1004

Вічний календар – це цікавий та оригінальний подарунок, створений з екологічно чистого матеріалу – дерева, який буде служити своєму власникові рівно стільки, скільки він цього забажає. Він ніколи не закінчиться – це просто неможливо! Його конструкція влаштована так, щоб залишатися завжди актуальним, а оригінальний дизайн підкреслить індивідуальність професії та стане чудовою окрасою робочого місця.

Ціна:449.00 ₴
Подарунки енергетикам

Фляга енергетика

Код:1012

Фляга не призначена для застіль, оскільки її обсяг невеликий. Вона потрібна для того, щоб мати невеликий запас улюбленого напою з собою. У комплекті ви знайдете походні склянки, що дозволять поділити напій з друзями. Прекрасний аксесуар, який стане у нагоді кожному, гравіювання підкреслить вашу професійну індивідуальність. Такий презент стане практичним і незабутнім подарунком.

Ціна:599.00 ₴
Подарунки енергетикам

Чашка енергетика

Код:1008, 1009, 1010, 1011

Чашка з цікавим дизайном завжди була універсальним подарунком, як другу так і колезі. Вона якнайкраще, коротко і з гумором опише свого власника, а точніше його професію.

Ціна:299.00 ₴
Подарунки енергетикам

Світильник "Плазмова куля"

Код:1019

Плазмова куля здатна надовго прикувати до себе увагу нескінченною різноманітністю форм електрики. Куди б ви не доторкнулися до поверхні плазмаболу - тисячі маленьких блискавок зіллються в єдиний потік плазми, щоб дійти до точки дотику. Ця цікава здатність і дозволяє йому не залишатися байдужим як для дітей, так і для дорослих.

Ціна:699.00 ₴
Подарунки енергетикам

Імпульсна запальничка

Код:1003

Електрична запальничка буде корисним і практичним подарунком. Вона стане для отримувача незамінним супутником на кожен день і як ні що інше, бездоганно підкреслить стиль власника.

Ціна:399.00 ₴

Залиште свої контактні дані і ми з вами зв’яжемось