Отриманий черговий "зелений" тариф на електроенергію з біогазу

22.08.2013 на черговому засіданні НКРЕ компанія ТІС Еко отримала "зелений" тариф на електроенергію для електростанції на біогазі в розмірі 1,61 грн./кВт·год.

Це вже другий біогазовий проект в Україні, який отримав право на продаж всього обсягу електричної енергії в Оптовий ринок за "зеленим" тарифом з урахуванням окремого коефіцієнту 2,3. Перший "зелений" тариф з коефіцієнтом 2,3 був отриманий в цьому році компанією ЛНК для електростанції на біогазі полігону твердих побутових відходів (ТПВ) в Бориспільському районі (Київська область).

ТІС Еко з 2009 року реалізує проект будівництва електростанції потужністю 200 кВт на полігоні ТПВ в м. Маріуполі (Донецька область).

В 2012 році в проект була запрошена компанія ІКНЕТ для розробки та виконання організаційних заходів для його подальшої реалізації. В тому числі ІКНЕТ були проведені розрахунки щодо визначення собівартості виробництва електроенергії, а також підготовлені всі необхідні документи для затвердження "зеленого" тарифу в НКРЕ. На сьогоднішній день проводяться роботи з підготовки та погодження документів, необхідних для роботи ТІС Еко на Оптовому ринку на правах виробника електроенергії з альтернативних джерел за "зеленим" тарифом, що затверджений НКРЕ.