СЕС 9,8 МВт в с. Залуква Галицького району Івано-Франківської області

Земельна ділянка площею 20,4 га знаходиться в межах с. Залуква Галицького району Івано-Франківської області урочище "Сад", з можливістю будівництва наземної СЕС потужністю 9,8 МВт.

Ділянка знаходиться на відстані орієнтовно 1,2 км від високовольтної підстанції ПС 110/35/10 кВ "Галич". На підстанції встановлено трансформатори потужністю 10 МВА та 16 МВА.

Згідно з Технічними умовами на приєднання СЕС до електричних мереж АТ "Прикарпаттяобленерго" орієнтовна схема видачі потужності передбачає:

  • спорудження РП 10 кВ та необхідної кількості ТП 0,4/10 кВ;
  • спорудження двох ЛЕП 10 кВ орієнтовною довжиною траси 2×1,2 км.

Карта-схема розташування земельної ділянки в с. Залуква Галицького району Івано-Франківської області

Земельна ділянка с. Залуква

На сьогоднішній день отримані наступні документи за проектом:

  • укладено Договір оренди земельної ділянки площею 10,4 га на 49 років. Цільове призначення земельної ділянки – землі енергетики (код 14.01) – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ (найближчим часом також буде укладено Договір оренди земельної ділянки площею 10 га);
  • розроблено Детальний план території окремої земельної ділянки для будівництва та обслуговування сонячної електростанції в с. Залуква Галицького району Івано-Франківської області;
  • отримано Містобудівні умови та обмеження;
  • укладено Договір про приєднання до електричних мереж АТ "Прикарпаттяобленерго" з Додатком Технічні умови нестандартного приєднання.