16-17 вересня II Міжнародна Конференція "Енергоефективність в промисловості та АПК

Запрошуємо взяти участь у II Міжнародній конференції “Енергоефективність в промисловості та АПК”

Шановні пані та панове, колеги, друзі,

Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) та його організаційний партнер Всеукраїнська Агенція інвестицій та сталого розвитку (SDIA) із задоволенням запрошує вас взяти участь у II Міжнародній Конференції “Енергоефективність в промисловості та АПК”, яка відбудеться 16-17 вересня, Готель “Radisson Blu”, вул. Ярославів Вал, 22, Київ.

Минулого року Конференція мала чималий успіх та зібрала близько 200 учасників від різних організацій (Секретаріат Енергетичного Співтовариства, ЄБРР, Ernst & Young, ВАТ “Запоріжсталь”, Thyssen Krupp, Посольства Франції та Італії, Mitsui тощо) з десяти країн світу. У час розгорнення енергетичної кризи в Україні, ця подія стала важливим заходом року, створивши платформу для експертного та бізнес-діалогу щодо енергоефективності представників потужних галузей промисловості з провідними вітчизняними та міжнародними компаніями.

Сьогодні, враховуючи серйозні зміни в країні, зокрема в енергетичній сфері, ще більш необхідним стає проведення заходу, що створить можливості для спілкування та обміну досвідом щодо підвищення енергоефективності та, відповідно, залучення інвестицій для реалізації відповідних заходів.

Цього року ми підготували цікаву програму, яка буде корисною усім професіоналам в сфері енергоефективності – законодавцям, представникам бізнесу, міжнародних фінансових та неурядових організацій, донорів та приватних підприємців, які працюють або планують впроваджувати проекти в Україні. В рамках заходу також планується розглянути питання щодо застосування альтернативних джерел енергії відповідно до оновленого законодавства.

Ключовими питаннями цьогорічної Конференції будуть:

  • Стан щодо енергоефективності в Україні та світі
  • Досвід впровадження реальних проектів енергоефективності та ресурсозбереження в різних секторах економіки України, країн ЄС, США та Японії
  • Фінансові та юридичні інструменти для реалізації проектів енергоефективності та ресурсозбереження
  • Державна підтримка реалізації заходів з енергоефективності. Світовий досвід
  • Пасивні будинки: далекоглядне майбутнє чи реальність сьогодення
  • Інноваційні рішення для провідних галузей української промисловості та АПК
  • Проекти відновлювальної енергетики: досвід реалізації та перспектива подальшого розвитку відповідно до оновленого законодавства
  • Енергетичний перформанс контрактинг: практичне застосування в Україні та світі
  • Інноваційні рішення для галузей української промисловості та АПК.
 

Переглянути фото з минулорічної конференції можна тут.

Приєднуйтесь до кола 200 найбільш значимих та релевантних національних та міжнародних партнерів для встановлення партнерських відносин та обговорення найбільш актуальних тем з питань енергоефективності та альтернативних видів палива.

Відмітьте свої календарі та встигніть зареєструватись на один з найважливіших заходів року в сфері енергоефективності!

Вартість участі:

300 євро – іноземні представники

4500 грн. – українські представники комерційної сфери/ бізнесу

1350 грн. – українські представники бюджетної сфери

Знижки:

- 20% - при реєстрації 2-ох та більше представників від однієї організації/компанії

Щоб зареєструватися, будь ласка, заповніть он-лайн форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1VP9_CkORwiVnsEirekaG6eWRRyihRXnizYOPnuC-XIQ/viewform?c=0&w=1.

Запрошуємо Вас до співробітництва та пропонуємо стати спонсором або/та виступити з презентацією. З цих питань звертайтеся за адресою: o.reminskaya@gmail.com або телефоном: + 38 097 834 97 08 або +38 067 536 63 13.

 

Для отримання додаткової інформації звертатися за адресою: office.energyefficiency2015@gmail.com або телефоном: +38 044 228 62 30 або +38 097 96 000 41.

 

Ми подбаємо про те, щоб у Вас була можливість для неформального ділового спілкування та запевняємо, що захід буде відповідати усім вашим очікуванням!


22.08.2016