За 5 років відбудеться графенова революція

30 листопада у Києві пройде 2-й Український форум з відновлюваної енергетики. Спілкуємось з його учасниками про новітні технології, що актуальні для України

 

Гості ефіру – Юрій Подоляк, комерційний директор компанії «ІК НЕТ» та Андрій Гладкий, директор компанії «Solar System».

За словами Юрія Подоляка, через 3-5 років, в Україні будуть використовувати дешеві новітні технології у сфері енергетики, які дозволять стати українцям більш автономними, а не залежати від монополій:

«Розвиток альтернативної енергетики для приватних структур тільки в тому, що технології дешевшають. Але, нажаль, вони поки що недостатньо подешевшали, щоб для українського сегменту це стало дійсно панацеєю, і стало економічно можливим відхід від монополіста поністю. Якщо прорахувати економічну модель, то окупність - безкінечна, на даному етапі. Але я вважаю, що через 3-5 років, ми отримаємо ті ж дешеві технології, які дозволять стати автономними.

Зараз галузь інтенсивно розвивається, один із видів - графен, тобто сировина, що дозволить зробити дешеві акумуляторні батареї. Тобто цей напрямок інтенсивно розвивається. Така сировина є в кожній країні», – розповів Юрій Подоляк.  

Андрій Гладкий розповів і про сам форум з відновлюваної енергетики, який відбудеться 30 листопада в Києві:  

«Це одна з наймасштабніших подій у сфері альтернативної енергетики, там буде сесія по сонячній енергетиці, очікуємо на цій сесії також і обговорення політичних питань, обговорення фінансування майбутніх проектів в альтернативній енергетиці, і так само будуть обговорюватися вже реалізовані проекти: які проблеми люди вирішували при підключені, при отриманні зеленого тарифу, і новинки, технічні рішення на майбутні проекти», – сказав Андрій Гладкий. 


20.11.2017