Практичний семінар "зелена енергетика в сільському господарстві - як побудувати бізнес на спалюванні біомаси та видобутку біогазу

ВЖЕ ЗАВТРА, 26 ТРАВНЯ У М. ЛЬВОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР "ЗЕЛЕНА ЕНЕРГЕТИКА В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ - ЯК ПОБУДУВАТИ БІЗНЕС НА СПАЛЮВАННІ БІОМАСИ ТА ВИДОБУТКУ БІОГАЗУ".

Відновлювані джерела енергії останнім часом стали одним із важливих критеріїв сталого розвитку світової спільноти. В умовах екологічної та енергетичної кризи, економічної нестабільності здійснюється пошук нових і вдосконалення існуючих технологій, виведення їх до економічно ефективного рівня та розширення сфер використання.

Україна має нагальну потребу у переході до енергетично ефективних та екологічно чистих технологій.

В рамках семінару учасники розкриють можливості та, на практичних прикладах, покажуть, як вони можуть привести до енергонезалежності, підвищення ефективності, зниження витрат та отримання додаткових прибутків.

Ключовим завданням семінару є обґрунтування реальності впровадження біогазових проектів та проектів з біомаси для малого та середнього агробізнесу.

В РАМКАХ СЕМІНАРУ БУДУТЬ РОЗКРИТІ НАСТУПНІ ТЕМИ:

1. Новітні технології спалювання біомаси та отримання біогазу. Досвід ринку ЄС та українські реалії.

3. Практичні кейси реалізації проектів спалювання біомаси. В тому числі спалювання соломи, яка вважається одним із найскладніших видів біопалива.

4. Складові успішного біогазового проекту

5. Практичний досвід, як біогаз може приносити компанії стабільний прибуток, енергонезалежність, високоякісні біодобрива, допомогти утилізувати відходи

5. Можливості фінансування проектів в Україні.

6. Актуальні питання підключення до мереж та реалізації електроенергії по «зеленому тарифу»

 

Cеред учасників заходу буде комерційний директор компанії ІКНЕТ – Подоляк Юрій з доповіддю на тему: "Особливості підключення до електричних мереж та отримання зеленого тарифу".

Тема доповіді комерційного директора Подоляка Юрія: "Особливості підключення до електричних мереж та отримання зеленого тарифу".

Слідкуйте за подальшими новинами подій та отримуйте доступ до матеріалів доповіді компанії ІКНЕТ на нашій сторінці в фейсбук: https://www.facebook.com/iknet.com.ua/

Для участі в семінарі, вам необхідно заповнити лише реєстраційну форму:
https://docs.google.com/forms/d/10h5XIhcOKWWqq1EJ09ThtRlILa7FgDYl4h9pih0Jz-k/viewform#responses

Місце: виставка Агропорт Львів, конференц зал №2

Адреса: Міжнародний аеропорт «Львів», вул. Любінськая, 168

Початок семінару: 13:00

Організатори: компанії Baker Tilly, NUSECO та PRO-ENERGY.

З питань, що стосуються семінару звертайтесь за тел.:

+380 44 4927075

+380 63 3612426

Доступ до презентаційного матеріалу відкрито

                                         


22.08.2016