Щоденник енергетика

Доброго дня, шановні підписники, читачі і гості.

Компанія IKNET вирішила, що при розробці концепції нового корпоративного щоденника ми запросимо Вас взяти участь в його створенні.

Варіант щоденника, який був надрукований до цього, трохи застарів. Хоча в старому варіанті було дуже багато корисної і потрібної інформації.

Щоденник створювався таким чином, щоб він був корисний для тих, хто працює над проектами енергетики. Це можуть бути як люди, які реалізують ці проекти так і ті, які тільки збираються їх реалізовувати. Інформація розміщувалася таким чином, щоб у людини, яка має такий щоденник була можливість мати під рукою первинну як правову, так і технічну інформацію в галузі управління або реалізації проектів енергетики. Така первинна інформація дає можливість не заглядати в комп'ютер і не заходити в інтернет, що дуже зручно.

Щоденник енергетика

Яка ж інформація була розміщена в нашому щоденнику?

  1. Календар.
  2. Алгоритм реалізації проекту.
  3. Таблиця відстаней між енергокомпаніями.
  4. Довідкові дані силових трансформаторів.
  5. Довідкові дані з вибору номіналу автоматичного вимикача.
  6. Схема переводу енергетичних одиниць.
  7. Охоронні зони інженерних мереж.
  8. Розміри "зеленого" тарифу.
  9. Умови отримання надбавки до "зеленого" тарифу.
  10. Та багато іншої корисної інформації.

Суть нашої пропозиції полягає в наступному:

Ви можете придумати і запропонувати такий інформаційний розділ або категорію інформації, яку ми розмістимо в новому щоденнику. Якщо ви придумуєте розділ і напишете нам лист, – ми обов'язково Вам відповімо. У відповіді ми розповімо Вам наскільки актуальна ваша пропозиція, і яким чином ми будемо розміщувати новий, запропонований вами, розділ.

Три людини, які зроблять найкращі пропозиції, отримають подарунок. Подарунком буде: новий щоденник і ручка з логотипом нашої компанії.
 


01.08.2017