Що цікавого на elcomUkraine 2016 ?

Зараз у м. Києві проходить 20-а ювілейна міжнародна виставка еlcomUkraine 2016 спільно з виставками: “GREENEXPO | Альтернативна електроенергетика 2016”, “EIA: електроніка і промислова автоматизація”, “ТехноПривод” і  “Незалежна теплоенергетика”.

elcomUkraine 2016

Протягом багатьох років еlcomUkraine була найбільшою виставкою в Україні, учасники якої демонстрували обладнання, технології та інновації для вирішення задач, переважною мірою, у сферах енергетики та будівництва.

Впродовж 19-21 квітня 2016 року фахівці компанії ІКНЕТ відвідували виставку, щоб бути в курсі всіх останніх подій та новинок енергетичної галузі. 

Враження від виставки позитивні. Кількість учасників цього року більша, у порівнянні з минулим роком.

Серед учасників виставки були компанії із Австрії, Азербайджану, Білорусі, Великобританії, Німеччини, Польщі, Росії, Туреччини, Чехії. Також були представлені українські виробники обладнання, які з ентузіазмом продемонстрували нам свої новинки та ознайомили з принципами їх роботи.

Сподіваємось, що цей рік стане виключенням із правил і вже в наступному році  еlcomUkraine можна буде обійти не за півтори години, а за два дні! :) :) :) 

З нетерпінням будемо чекати наступного року!!!

Поспішіть відвідати виставку, так як сьогодні - останній день!